Toshiba Estia HWS-1405XWHM3-E/HWS-1605H8-E 17.03 KW
  • – Всички показани цени са с вкючено ДДС
  • – Отдавана мощност на отопление при +7 °C = 17.03 kW;
  • – COP при +7 °C ( вода за отопление +35 °C ) = 4.3;
  • – Работен диапазон външна температура при отопление = от -25 до +35 °C;
  • – Температурен диапазон изходяща вода при отопление = от +15 до +60 °C.
  • – Поддържа номиналната мощност при температура -15ºС
  • – ​Инверторна технология и DC двойно-роторен компресор.
  • – 3 години гаранция
Категории: ,
Описание
Инверторна термопомпа Toshiba Estia
Инверторната термопомпа Въздух-Вода е подходяща за райони в ниска външна температура и за производство на битова гореща вода. Toshiba ESTIA може да се използва в комбинации с нови и вече изградени инсталации като, същеструващи нискотемпературни радиатори, подово отопление, вентилаторни конвектори. Допълнителен електрически нагревател (ОПЦИЯ – 3kW , 6kW и 9kW) ще спомага работата на термопомпата в екстремни условия.
Характеристики
  • Работен диапазон до -25ºС
  • Температура на изходящата вода до 60ºС
Технически характеристики
Захранване V/фаза/Hz – 380V/3N/50Hz
Охладителна мощност – 13.0/ 16.20kW
Захранваща мощност охлаждане (min-max) – 3.08 – 4.80kW
EER (LWT:7°C/18°C)  – 4.22 W/W
Отоплителна мощност(LWT:45°C) – 16.0; 17.03 kW
Захранваща мощност отопление (min-max) – 3.72; 4.05kW
COP (OAT:+7°C/-2°C/-15°C) – 4.3W/W
Външно тяло
Ниво на звуково налягане – 52dB(A)
Температурен диапазон охлаждане  – 10 ~ +43°C
Температурен диапазон отопление    -20 ~ +25°C
Тип компресорTwin Rotary
Хладилен агент R410A
Минимална дължина на тръбен път  5m
Максимална дължина тръбен път  30m
Максимална денивелация  30m
Размери (В/Ш/Д)  – 1340/900/320mm
Тегло 93kg
Вътрешно тяло
Мощност на ел. нагревател 3kW